Лосьйон-спрей PLARECETA
Об'єм - 100 мл

Основні інгредієнти:
- Аденозин – стимулює вироблення колагену,
розгладжує зморшки;
- Ніацинамід (вітамін В3) – зменшує запалення,
зволожує, освітлює пігментацію;
- Гіалуроновий квінтуплекс-комплекс (п'ятишарова
гіалуронова кислота) - інтенсивно зволожує,
стимулює синтез колагену та еластину;
- Кераміди - ліпіди, підвищують захисні функції шкіри та
відновлюють їїВластивості:
- Забезпечує миттєвий SOS-захист шкіри від втрати
вологи, а також експрес-відновлення при
дрібнозморшковому рельєфі: ідеально зволожує всі шари
шкіри, пом'якшує, розгладжує зморшки
- Відновлює структурну цілісність шкіри
- Сприяє вирівнюванню тону шкіри


.

"NANO LIPOSOME TECHNOLOGY" - Інноваційна технологія мікрокапсульної доставки елементів ліпосомами у найглибші шари шкіри.
Japan Bio Products - світовий лідер та ініціатор застосування плацентарних препаратів у медицині та косметології. Вже понад 60 років займається науковими розробками та дослідженнями плаценти.
Секрет неймовірної ефективності косметики PLARECETA у високій концентрації біологічно активних речовин гідролізату плаценти (зміст до 20%).

Технології
Лідер
Ефективність
Чому PLARECETA?
MezoClub

официальный импортер в Украине:
MezoClub
Официальный импортер
в Украине
Компанія MezoClub спеціалізується на інноваційній anti-age продукції, препаратах для контурної пластики та косметики з Південної Кореї та Японії, є одним із лідерів ринку бьюті-індустрії України.
MezoClub

JBP NanoLink HA - філери м'якої дії на основі сировини Shiseido, у складі гіалуронова кислота найвищого ступеня очищення, біоферментованого походження від корпорації JBP (Японія).
Plareceta - преміальна косметика для професійного використання з інноваційною системою Nano Liposome Technology від JBP (Японія).
Gana Fill - інноваційний біодеградований філер нового покоління пролонгованої дії на основі полі-L-молочної кислоти (PLLA) від корпорації GCS Co., Ltd (Південна Корея).
офіційний імпортер в Україні:
Офіційний імпортер:
Компанія MezoClub сертифікувала продукцію в Україні та відповідає усім стандартам МОЗ. Проводить корпоративні та групові навчання за участю провідних спікерів та пропонує максимально вигідні умови співпраці для партнерів.
Сертифіковано