Story
How it all started
Partners
Our partners and investors
Certificates
Quality is our priority
ЗАКАЗАТЬ
Для заказа выбранного продукта, заполните пожалуйста поля ниже.
JBP NanoLink Fille HA SUB-Q
JBP NanoLink Fille HA – ультрасучасні філери преміум-класу, виробництва японського концерну Japan Bio Products. У складі поперечно-зшита гіалуронова кислота самого високого ступеня очищення, на основі японської сировини Shiseido. Подвійна стабілізація, м'яка дія, без набряків і грудок, ідеально зберігає форму. Препарати сертифіковані в Україні компанією MezoClub.

Переваги філерів JBP NanoLink Fille HA:
Безнабряковий. Не викликає набряки, бо не притягує воду. Завдяки цій унікальній якості філер ідеально підходить для використання у делікатних зонах (периорбітальна зона, губи, зона декольте та ін.);
Безпечний. Повна біосумісність з організмом, не викликає алергічних реакцій, абсолютно не токсичний, 100% безпечний;
М'який та пластичний. Здатність філеру зменшувати в'язкість (розріджуватися) внаслідок механічного впливу й збільшувати в'язкість (згущуватися) у стані спокою (тиксотропія).
Міцний та надійний. Виключена міграція препарату завдяки високоякісному гелю-носію, що гарантує повну передбачуваність й стійкість результату.


JBP NanoLink Fille HA SUB-Q – філер високої щільності, для дуже глибокого введення. Призначений для корекції глибоких зморшок / додавання об'єму:
- носогубні складки
- кисетні зморшки
- корекція вилиць / підборіддя / лоба
- корекція губ
- корекція спинки носа
- корекція декольте / грудей