BB Крем PLARECETA
50мл
Екстракт плаценти 5%

Основні інгредієнти:
- Токоферол (вітамін Е) – уповільнює процес старіння, сприяє регенерації клітин, нормалізує ліпідний баланс, надає ліфтинг-ефект;
- Ніацинамід – зменшує запалення, освітлює пігментацію, вирівнює тон шкіри, бореться з акне та розацеа;
- Аденозин – стимулює вироблення колагену, розгладжує зморшки, має протизапальний ефект.

Властивості:
- для всіх типів шкіри;
- захист від УФ-променів;
- інтенсивне зволоження, освітлює та усуває лущення;
- вирівнює тон шкіри;
- відновлення еластичність та пружність шкіри;
- усуває та попереджає пігментацію;
- бореться з акне та розацеа;
- має антиоксидантний ефект;
- активізує синтез колагену та еластину.
"NANO LIPOSOME TECHNOLOGY" - Інноваційна технологія мікрокапсульної доставки елементів ліпосомами у найглибші шари шкіри.
Japan Bio Products - світовий лідер та ініціатор застосування плацентарних препаратів у медицині та косметології. Вже понад 60 років займається науковими розробками та дослідженнями плаценти.
Секрет неймовірної ефективності косметики PLARECETA у високій концентрації біологічно активних речовин гідролізату плаценти (зміст до 20%).
Технології
Лідер
Ефективність
Чому PLARECETA?
MezoClub

официальный импортер в Украине:
MezoClub
Официальный импортер
в Украине
Компанія MezoClub спеціалізується на інноваційній anti-age продукції, препаратах для контурної пластики та косметики з Південної Кореї та Японії, є одним із лідерів ринку бьюті-індустрії України.
MezoClub

JBP NanoLink HA - філери м'якої дії на основі сировини Shiseido, у складі гіалуронова кислота найвищого ступеня очищення, біоферментованого походження від корпорації JBP (Японія).
Plareceta - преміальна косметика для професійного використання з інноваційною системою Nano Liposome Technology від JBP (Японія).
Gana Fill - інноваційний біодеградований філер нового покоління пролонгованої дії на основі полі-L-молочної кислоти (PLLA) від корпорації GCS Co., Ltd (Південна Корея).
официальный импортер в Украине:
Офіційний імпортер:
Компанія MezoClub сертифікувала продукцію в Україні та відповідає усім стандартам МОЗ. Проводить корпоративні та групові навчання за участю провідних спікерів та пропонує максимально вигідні умови співпраці для партнерів.
Сертифіковано