Story
How it all started
Partners
Our partners and investors
Certificates
Quality is our priority
ЗАКАЗАТЬ
Для заказа выбранного продукта, заполните пожалуйста поля ниже.
JBP NanoLink Fille HA DEEP
JBP NanoLink Fille HA – ультрасучасні філери преміум-класу, виробництва японського концерну Japan Bio Products. У складі поперечно-зшита гіалуронова кислота самого високого ступеня очищення, на основі японської сировини Shiseido. Подвійна стабілізація, м'яка дія, без набряків і грудок, ідеально зберігає форму. Препарати сертифіковані в Україні компанією MezoClub.

Переваги філерів JBP NanoLink Fille HA:
Безнабряковий. Не викликає набряки, бо не притягує воду. Завдяки цій унікальній якості філер ідеально підходить для використання у делікатних зонах (приорбітальна зона, губи, зона декольте та ін.);
Безпечний. Повна біосумісність з організмом, не викликає алергічних реакцій, абсолютно не токсичний, 100% безпечний;
М'який та пластичний. Здатність філеру зменшувати в'язкість (розріджуватися) внаслідок механічного впливу й збільшувати в'язкість (згущуватися) у стані спокою (тиксотропія).
Міцний та надійний. Виключена міграція препарату завдяки високоякісному гелю-носію, що гарантує повну передбачуваність й стійкість результату.


JBP NanoLink Fille HA DEEP – філер середньої щільності, для глибокого введення. Призначений для корекції средньо-глибоких зморшок / додавання об'єму:
- носогубні складки
- міжбрівна складка
- зморшки лоба
- кисетні зморшки
- корекція вилиць / підборіддя / лоба
- корекція губ
- корекція спинки носа